Řadit podle: Ceny Názvu
Konopný olej Wolfberry v RAW kvalitě s vysokým obsahem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin.
119 Kč
Ocet, který je vyrobený ze zahušťovaného moštu vinných hroznů. Balsamický ocet se dnes díky kreativitě kuchařů stal nezbytným nejenom v Itálii nebo v italských restauracích, ale i v jiných dražších restauracích po celém světě.
62,50 Kč
100% tepelně upravené máslo, které nežlukne, neobsahuje sůl ani laktózu, pozitivně působí na zažívání.
232 Kč
jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej
163 Kč
Ghí je máselný tuk připravený přepuštěním másla vyrobeného z kravského mléka.
114 Kč
Ghí je máselný tuk připravený přepuštěním másla vyrobeného z kravského mléka.
220 Kč
Ghí je máselný tuk připravený přepuštěním másla vyrobeného z kravského mléka.
247 Kč
Ghí je máselný tuk připravený přepuštěním másla vyrobeného z kravského mléka.
277 Kč
Vhodný na vaření
127,50 Kč
Složení: čistý kokosový olej
112,50 Kč
Makový olej -100% olej lisovaný za studena ze semínek Máku setého
134 Kč
jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej
96 Kč
Pro výrobu lněného oleje jsou použita semínka lnu setého z ekologického zemědělství. Olej je šetrně lisován za nízkých teplot do 40 °C, bez přístupu světla a vzduchu.
72,50 Kč
Působí antioxidačně a snižuje účinky volných radikálů. Působí antisepticky a protizánětlivě, výborně hojí různá kožní poranění, včetně štípnutí hmyzem. Je ideální pro vysušenou ale i aknózní pleť, stejně tak na léčbu pigmentový skvrn.
275 Kč
Jablečný ocet ze šťávy celých jablek. Vyroben bez použití chemických a konzervačních přísad. Tento jablečný ocet má stupeň kyselosti 5%.
41 Kč
Jablečný ocet, přirozeně zakalený. Tento jablečný ocet vzniklý přirozrným kvašením z drcených BIO jablek, nezahřívaný. Může obsahovat kousky zákalu, které však nemají vliv na jeho kvalitu.
86 Kč
Složení: Víno, antioxidant E224
59 Kč
jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej
106 Kč
Přírodní olej z hroznových semínek je díky vysokému obsahu bioflavonoidů, vitamínu E a lecitinu vynikajícím antioxidantem.
120 Kč
Pšeničné klíčky mají výjimečnou výživnou hodnotu, která se přenáší na olej získávaný při prvním lisování. Olej z pšeničných klíčků pomáhá při suché kůži, při padání vlasů, akné a lupence.
164 Kč
Olej z černého kmínu pro vnitřní i vnější užití
144 Kč
Přírodní, nerafinovaný olivový olej TM «GUSTO BRAVO» má jemnou, hustou strukturu a bohatou zelenou barvu s nádechem zlata.
153,50 Kč
Extra panenský olivový olej značky ECOATO je lisovaný za studena z ručně sbíraných oliv vypěstovaných drobnými farmáři, členy sdružení COATO.
179,50 Kč
Použití: do salátů, na smažení nebo pečení. Pro svoji neutrální chuť a vysokou teplotu přepalování (kolem 250°C) je vynikající na smažení a má velmi nízkou nasákavost.
79,50 Kč
Tento způsob lisování zaručuje zachování přirozeně se vyskytujících vitamínů a minerálů. Sezam patří k nejstarším olejninám na světě a je velmi ceněným olejem v Japonsku, Číně nebo Indii.
123,50 Kč
Tento způsob lisování zaručuje zachování přirozeně se vyskytujících vitamínů a minerálů. Země původu: ČR
52 Kč
100%-ní rostlinný tuk z palmového a kokosového oleje.
21 Kč
Zázvorový olej Wolfberry je macerát zázvoru ve slunečnicovém oleji.
125 Kč
Za studena lisovaný řepkový olej je získáván šetrným pomalým lisováním semínek řepky olejné bez použití tepla či rozpouštědel a po vylisování je pouze mechanicky přefiltrován.
105 Kč