Řadit podle: Ceny Názvu
100% tepelně upravené máslo, které nežlukne, neobsahuje sůl ani laktózu, pozitivně působí na zažívání.
247 Kč
Ghí je máselný tuk připravený přepuštěním másla vyrobeného z kravského mléka.
133 Kč
Ghí je máselný tuk připravený přepuštěním másla vyrobeného z kravského mléka.
247 Kč
Ghí je máselný tuk připravený přepuštěním másla vyrobeného z kravského mléka.
277 Kč
Vhodný na vaření
127,50 Kč
Složení: čistý kokosový olej
112,50 Kč
jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej
96 Kč
Pro výrobu lněného oleje jsou použita semínka lnu setého z ekologického zemědělství. Olej je šetrně lisován za nízkých teplot do 40 °C, bez přístupu světla a vzduchu.
64 Kč
jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej
106 Kč
Olej lisovaný za studena - první lis. Vhodný na léčení jaterních poruch, zánětů, cirhozy, vředových onemocnění žaludku a dvanácterníku, popálenin a nehojících se ran, paradentózy.
82 Kč
Přírodní olej z hroznových semínek je díky vysokému obsahu bioflavonoidů, vitamínu E a lecitinu vynikajícím antioxidantem.
135 Kč
Pšeničné klíčky mají výjimečnou výživnou hodnotu, která se přenáší na olej získávaný při prvním lisování. Olej z pšeničných klíčků pomáhá při suché kůži, při padání vlasů, akné a lupence.
164 Kč
Olej z černého kmínu pro vnitřní i vnější užití
144 Kč
Přírodní, nerafinovaný olivový olej TM «GUSTO BRAVO» má jemnou, hustou strukturu a bohatou zelenou barvu s nádechem zlata.
153,50 Kč
Extra panenský olivový olej značky ECOATO je lisovaný za studena z ručně sbíraných oliv vypěstovaných drobnými farmáři, členy sdružení COATO.
179,50 Kč
Extra panenské olivové oleje lisované za studena se hodí především do studené kuchyně, do salátů nebo ke zvýraznění chuti jídel.
73 Kč
Použití: do salátů, na smažení nebo pečení. Pro svoji neutrální chuť a vysokou teplotu přepalování (kolem 250°C) je vynikající na smažení a má velmi nízkou nasákavost.
79,50 Kč
Tento způsob lisování zaručuje zachování přirozeně se vyskytujících vitamínů a minerálů. Sezam patří k nejstarším olejninám na světě a je velmi ceněným olejem v Japonsku, Číně nebo Indii.
123,50 Kč
Tento způsob lisování zaručuje zachování přirozeně se vyskytujících vitamínů a minerálů. Země původu: ČR
52 Kč
100%-ní rostlinný tuk z palmového a kokosového oleje.
21 Kč
Zázvorový olej Wolfberry je macerát zázvoru ve slunečnicovém oleji.
125 Kč
Za studena lisovaný řepkový olej je získáván šetrným pomalým lisováním semínek řepky olejné bez použití tepla či rozpouštědel a po vylisování je pouze mechanicky přefiltrován.
105 Kč