Řadit podle: Ceny Názvu
Avokádový olej z provincie Limpopo v Jižní Africe.
163 Kč
100% tepelně upravené máslo, které nežlukne, neobsahuje sůl ani laktózu, pozitivně působí na zažívání.
213 Kč
BIO panenský dýňový olej je bohatým zdrojem cenných esenciálních mastných kyselin, rostlinných sterolů, vitaminů A, E a minerálních prvků. Jako jediný z olejů má vysoký obsah zinku.
167 Kč
Vhodný na vaření
127,50 Kč
Složení: čistý kokosový olej
112,50 Kč
100% extra panenský kokosový olej lisovaný za studena.
331 Kč
100% BIO extra panenský kokosový olej lisovaný za studena.
90 Kč
100% BIO extra panenský kokosový olej lisovaný za studena.
143 Kč
100% BIO extra panenský kokosový olej lisovaný za studena.
179 Kč
Pro výrobu tohoto BIO konopného oleje jsou použita semena konopí z ekologického pěstování. Je plněn podle patentované technologie NITRODOSE, díky které se zamezí oxidaci nenasycených mastných kyselin. Nejsou použita chemická rozpouštědla ani jiné přísady.
171 Kč
jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej
96 Kč
Pro výrobu lněného oleje jsou použita semínka lnu setého z ekologického zemědělství. Olej je šetrně lisován za nízkých teplot do 40 °C, bez přístupu světla a vzduchu.
116 Kč
Pro výrobu lněného oleje jsou použita semínka lnu setého z ekologického zemědělství. Olej je šetrně lisován za nízkých teplot do 40 °C, bez přístupu světla a vzduchu.
115,50 Kč
Olej vysoké nutriční hodnoty je bohatým zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin.
155 Kč
Ideální pro studenou kuchyni, do dresinků a salátů.
157 Kč
jednodruhový rostlinný za studena lisovaný olej
106 Kč
Olej lisovaný za studena - první lis. Vhodný na léčení jaterních poruch, zánětů, cirhozy, vředových onemocnění žaludku a dvanácterníku, popálenin a nehojících se ran, paradentózy.
82 Kč
Přírodní olej z hroznových semínek je díky vysokému obsahu bioflavonoidů, vitamínu E a lecitinu vynikajícím antioxidantem.
135 Kč
Olej z kukuřičných klíčků - za studena lisovaný
63 Kč
Pšeničné klíčky mají výjimečnou výživnou hodnotu, která se přenáší na olej získávaný při prvním lisování. Olej z pšeničných klíčků pomáhá při suché kůži, při padání vlasů, akné a lupence.
164 Kč
Olej z vlašských ořechů má lahodnou ořechovou chuť. Má příznivé účinky na stav vlasů a nehtů.
212,50 Kč
Olej z černého kmínu pro vnitřní i vnější užití
144 Kč
Olej ze světlice barvířské vyniká vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin (asi 89%).
115 Kč
Přírodní, nerafinovaný olivový olej TM «GUSTO BRAVO» má jemnou, hustou strukturu a bohatou zelenou barvu s nádechem zlata.
153,50 Kč
Extra panenský olivový olej značky ECOATO je lisovaný za studena z ručně sbíraných oliv vypěstovaných drobnými farmáři, členy sdružení COATO. Tento olej má zlatavou barvu a výraznou typickou chuť a vůni.
187 Kč
Tento panenský kokosový olej se lisuje z dužiny kokosových ořechů, která se nakrájí na menší kousky, usuší a za studena vylisuje.
242,50 Kč
Je bohatým zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin, především kyseliny linolové a kyseliny gama-linolenové, které jsou důležité pro výstavbu buněčných membrán a tvorbu, pro tělo prospěšných, prostaglandinů.
110 Kč
Složení Bezvodý mléčný tuk* min. 99,3 %.
155 Kč
Použití: do salátů, na smažení nebo pečení. Pro svoji neutrální chuť a vysokou teplotu přepalování (kolem 250°C) je vynikající na smažení a má velmi nízkou nasákavost.
79,50 Kč
Tento způsob lisování zaručuje zachování přirozeně se vyskytujících vitamínů a minerálů. Sezam patří k nejstarším olejninám na světě a je velmi ceněným olejem v Japonsku, Číně nebo Indii.
123,50 Kč
Tento způsob lisování zaručuje zachování přirozeně se vyskytujících vitamínů a minerálů. Země původu: ČR
52 Kč
Velmi kvalitní slunečnicový olej za studena lisovaný.
99,50 Kč
100%-ní rostlinný tuk z palmového a kokosového oleje.
21 Kč
Zázvorový olej Wolfberry BIO 100 ml je macerát BIO zázvoru v BIO slunečnicovém oleji.
125 Kč
Za studena lisovaný řepkový olej je získáván šetrným pomalým lisováním semínek řepky olejné bez použití tepla či rozpouštědel a po vylisování je pouze mechanicky přefiltrován.
114 Kč