Řadit podle: Ceny Názvu
Akneroll - na rychlé ošetření problematické pokožky.
82 Kč
Vysoce účinný profylaktický prostředek určený k péči o nohy, ponožky a obuv. Obsahuje látky s účinkem proti plísním, baktericidním a výrazně fungicidním působením. Odstraňuje zápach.
75 Kč
Působí antioxidačně a snižuje účinky volných radikálů. Působí antisepticky a protizánětlivě, výborně hojí různá kožní poranění, včetně štípnutí hmyzem. Je ideální pro vysušenou ale i aknózní pleť, stejně tak na léčbu pigmentový skvrn.
215 Kč
Epsomská sůl - očista těla
98 Kč
Hořké soli se tradičně a s úspěchem používají k léčbě sportovních zranění, bolavých svalů i pro relaxaci.
114 Kč
Účinné bylinné mazání s horskou borovicí (kosodřevinou) a arnikovým extraktem. Na svaly, klouby, štípance od hmyzu, přírodní repelent.
129 Kč
Sérum na pobodání hmyzem
144 Kč
Marocký lávový jíl má bezkonkurenční schopnost absorbovat nečistoty z pokožky a vlasů a dát jim velmi prospěšné minerály.
156 Kč
Olej k masáži spánků, čela a zátylku.
63 Kč
Migrenol roll-on - cestovní balení, je vhodný k potírání spánků, čela a zátylku při únavě, migréně, nevolnosti a bolestech hlavy.
71 Kč
Olej chrání před podrážděním pokožky v okolí nosu.
55 Kč
Příjemně chladí a zklidňuje pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo jinak podrážděnou. Přináší rychlou úlevu. D-Panthenol skvěle váže v pokožce vlhkost, regeneruje ji a vyživuje, čímž příznivě působí na její mladiství vzhled.
84 Kč
pomáhá uvolnit horní cesty dýchací a usnadnit dýchání
130 Kč
pomáhá uvolnit horní cesty dýchací a usnadnit dýchání
75 Kč
Prostředek pro ošetření sliznice nosohltanu, který pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice, umožňuje optimální fungování tzv. slizniční imunity jako primární obrany před infekcí.
95 Kč
Shaoilin oil je 100% přírodní bylinný masážní olej, vyrobený z 10 vysoce koncentrovaných čínských bylin, a je vhodný jak pro masáž, tak k regeneraci pohybového aparátu.
300 Kč