Slevy, akce

Řadit podle: Ceny Názvu
255 Kč
(172) Slast uprostřed nociI® YOU GUI WAN mod.
120 Kč
Čistá ethanolová dezinfekce vyvinutá přímo pro nanovlákenné roušky, respirátory a nano antivirové nákrčníky - šátky
85 Kč
Andělika čínská (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny anděliky čínské pro normálně fungující urogenitální systém žen, klouby, kosti a chrupavky.
85 Kč
Anona ostnitá - graviola (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listu léčivé rostliny anony ostnité.
98 Kč
Čisticí gel na ruce s antibakteriálním účinkem
65 Kč
Čisticí gel na ruce s antibakteriálním účinkem
85 Kč
Aronie (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodu léčivé rostliny aronie s antioxidačními účinky.
285 Kč
Ultra lehký nanovlákenný černý respirátor BreaSAFE COMMUNITY MASK FFP2 s testovaným záchytem částic o velikosti bakterií a virů 99,9 % virů a bakterií (testy VFE a BFE)
Broncholen 50ml 185 Kč
145 Kč
Doplněk stravy - pro dolní a horní cesty dýchací
99 Kč
tlumí projevy celulitidy
85 Kč
Černucha (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt ze semen léčivé rostliny černuchy seté (tzv. černého kmínu) pro normální hladinu glukózy v krvi.
85 Kč
Černý topol - extrakt z pupenů (gemmoterapie)
95 Kč
Chanca Piedra (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny Chanca Piedra pro normální funkce močové soustavy.
85 Kč
Chřest (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny chřestu hroznovitého (Šatavari, Shatavari) pro správnou funkci reprodukčních orgánů a normální funkce močové soustavy.
35 Kč
Přírodní třtinový cukr melasový se vyrábí zahušťováním třtinové šťávy, ze které již byla odstraněna část cukru. Má jemné vlhké krystalky a typickou chuť a vůni třtinové melasy.
95 Kč
Hloh list a květ (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listů a květů léčivé rostliny hlohu obecného pro normální funkce nervové a oběhové soustavy.
118 Kč
Přírodní bylinný extrakt z léčivých rostlin pro normální činnost kardiovaskulární soustavy (vysoký krevní tlak).
95 Kč
Jablečník (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky).
65 Kč
Podporuje prokrvení při revmatických potížích, slouží k místnímu tišení bolesti
85 Kč
Kustovnice (goji) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z plodu léčivé rostliny kustovnice čínské.
85 Kč
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořene léčivé rostliny lékořice lysé pro správné funkce imunitního systému.
85 Kč
Metafit C II (cukrovka) (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin pro podporu metabolismu sacharidů a pro správnou hladinu cukru v krvi
85 Kč
Moringa (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z listů léčivé rostliny moringy olejodárné pro normální hladinu glukózy v krvi. .
35 Kč
Kokosová mouka je bez lepku, vhodná pro celiaky nebo paleo dietu.
85 Kč
Puškvorec (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z oddenku léčivé rostliny puškvorce obecného pro normální trávení.
295 Kč
Antivirový nano respirátor FFP2 RespiPro Carbon zajišťuje díky nanovlákenné membráně 99,9 % záchyt veškerých virů, bakterií, prachu, smogu, pylu a alergenů.
85 Kč
Rozrazil lékařský (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kvetoucí natě léčivé rostliny rozrazilu lékařského pro normální činnost ledvin a močového měchýře.
85 Kč
Šišák bajkalský kořen (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z kořene léčivé rostliny šišáku bajkalského (Scutellaria baicalensis).Nap o
85 Kč
Stres (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z léčivých rostlin působící proti stresu. Slouží pro zklidnění organismu při velké psychické zátěži.
59 Kč
Třezalka má příznivý vliv na normální trávení, spánek a přispívá k dobré náladě.
85 Kč
Tužebník květ (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z květů léčivé rostliny tužebníku jilmového pro normální stav kloubů.
85 Kč
Přírodní bylinný extrakt z kvetoucí natě léčivé rostliny tužebníku jilmového pro normální stav kloubů.
85 Kč
Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z natě léčivé rostliny tymiánu obecného s antimikrobiální aktivitou v oblasti dýchacích cest.
145 Kč
Doplněk stravy - revitalizace, odvodnění, překyselení, klouby a pohybový aparát, chemoterapie, radioterapie
219 Kč
ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití pro každého. Je vhodná pro všechny typy nápojů, díky speciálnímu materiálu lahev nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně.
239 Kč
ZDRAVÁ LAHEV je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití