Řadit podle: Ceny Názvu
Oblíbené malé smažené kuličky do polévky, na salát nebo jen tak na mlsání. Děti tyto malé kuličky v polévce milují – dokonce i ty, které nemají normální polévku příliš v lásce!
43,50 Kč
Malé křupavé kuličky do polévky jsou oblíbené nejen u dětí.
22,50 Kč
Sypká směs z rýže a luštěnin. Polévky HOPI kombinují luštěniny, obilniny a kvalitní sušenou zeleninu. Tyto polévky narozdíl od tzv. "instantních polévek" neobsahují glutaman sodný, stabilizátory ani jiné přídatné látky.
26,50 Kč
Polévky HOPI kombinují luštěniny, obilniny a kvalitní sušenou zeleninu. Tyto polévky narozdíl od tzv. "instantních polévek" neobsahují glutaman sodný, stabilizátory ani jiné přídatné látky.
23,50 Kč
Polévky HOPI kombinují luštěniny, obilniny a kvalitní sušenou zeleninu. Tyto polévky narozdíl od tzv. "instantních polévek" neobsahují glutaman sodný, stabilizátory ani jiné přídatné látky.
18 Kč
Polévka instantní cizrnová bez lepku 22g Ekoprodukt
12,50 Kč
Instantní polévka s mořskými řasami, bez konzervačních látek, barviv a glutamátů, na přípravu jedné misky polévky.
12,50 Kč
Polévka instantní japonská s mořskými řasami bez lepku 20g Ekoprodukt
12,50 Kč
Instantní kvasnicová polévka je plné, jemné chuti. Neobsahuje glutamany a je bezlepková. Obsahuje pouze čistě přírodní suroviny a vysoký obsah vitamínů B.
12,50 Kč
Polévka MISO BIO je vyrobena z nepasterovaného Misa v biokvalitě, které bylo fermentováno přes jeden rok v dřevěných sudech.
99,50 Kč
Polévka instantní thajská s rajčaty a kokosem bez lepku 22g Ekoprodukt
12,50 Kč
Dietní výrobek pro bezlepkovou dietu
13 Kč
Dietní výrobek pro bezlepkovou dietu
13 Kč
Instantní nudlová polévka bez glutamátu, barviv a konzervačních přísad.
7,50 Kč
Oblíbená instantní polévka s nudlemi a zeleninovou příchutí. Dehydrovaný výrobek bez konzervačních látek, barviv a glutamanů.
7,50 Kč
Oblíbená instantní polévka s nudlemi a česnekovou příchutí. Dehydrovaný výrobek bez konzervačních látek, barviv a glutamanů.
7,50 Kč
Přirozeně bezlepková směs na přípravu polévky z pohankových krup, zeleniny a koření. Balení obsahuje 2 sáčky, z každého lze připravit 1 litr polévky.
39,50 Kč
Dietní výrobek pro bezlepkovou dietu.
13 Kč
Suchá směs obilovin, luštěnin a koření, vhodná pro přípravu polévky.
21 Kč
Obilno-luštěninová směs bez glutamátu sodného a bez chemických přísad na přípravu polévky nebo kaše.
42,50 Kč
Vyvážený mix luštěnin, obilovin a zeleniny, snadný základ pro rychlou polévku plnou vlákniny bez přidaného glutamátu, konzervantů či jiných chemických přísad.
25 Kč
Vyvážený mix luštěnin a zeleniny, snadný základ pro rychlou polévku plnou vlákniny bez přidaného glutamátu, konzervantů či jiných chemických přísad.
25 Kč
Vyvážená zeleninová směs typu Vegety. Neobsahuje glutaman ani žádné další chemické přísady pouze sůl. Je bez lepku a bez cukru. Pomůže Vám vylepšit každou polévku, omáčku i mnohou pomazánku. Lze ji použít i na posypání chleba s máslem.
18 Kč
Složení: modifikovaný škrob, rostl.olej, maltodextrin, sůl, suš.droždí, rajč.prášek (34,2%), česnek, extrakt z červ.řepy, xantan, rozmarýn. Možné použít i jako omáčka na těstoviny.
13 Kč