Řadit podle: Ceny Názvu
Prostředek na nádobí bez parfemace, který chrání vaše ruce a je vhodný zejména pro alergiky.
67 Kč
Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s aloe a citronem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny.
94 Kč
Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s grepem a zeleným čajem.
94 Kč
Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s heřmánkem a měsíčkem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny.
90 Kč
Spolehlivě zabrání vzniku skvrn při usychání. Vaše sklenice, nádobí i jídelní příbory se budou opět blýskat. Chcete-li dosáhnout co nejlepšího účinku, používejte spolu s tabletami do myčky Ecover.
88 Kč
Bez fosfátů, neobsahují chlór. Účinně umyjí nádobí z porcelánu, sklenice, jídelní příbory a další kuchyňské potřeby.
176 Kč
Tablety do myčky Ecover All in one s citrusovou vůní jsou účinné tablety, které skvěle odmašťují, odstraňují veškeré zbytky potravy a zanechají nádobí perfektně čisté a lesklé.
475 Kč
Ekologické leštidlo do myčky, které zabraňuje vzniku skvrn na nádobí při usychání. Vaše sklenice a příbory budou čisté a beze šmouh. Prostředek obsahuje pečlivě vybrané složky, které se rychle rozkládají v přírodě a nezatěžují životní prostředí.
83 Kč
Ekologický a vysoce šetrný čisticí prostředek na ruční mytí nádobí. Vhodný také k mytí ovoce a zeleniny.
93 Kč
Prášek do myčky na nádobí, který je vysoce účinný již při nízkých teplotách od 40°C. Je složen výhradně ze snadno biologicky odbouratelných surovin, které jsou v maximální míře šetrné k životnímu prostředí.
189 Kč
Přírodní regenerační sůl určena do automatických myček nádobí, která zabraňuje tvorbě vodního kamene na nádobí a změkčuje i velmi tvrdou vodu.
75 Kč
EKO prostředek na nádobí pro osoby s alergiemi.
54 Kč
Pro zářivě čisté nádobí. Chrání pokožku před vysušováním díky obsahu ošetřující složky aloe vera. Rostlinné tenzidy důkladně rozpouští nečistoty a mastnotu. Zanechává příjemnou svěží vůni.
64 Kč
Citronový balzám účinně odstraňuje všechnu mastnotu a nečistoty díky výtažkům z citrónové kůry - Receptura s neutrálním pH chrání pokožku před vysušením a dodává ji hebkost - Výtažky z citrónu zanechávají svěží citrónovou vůni.
64 Kč
Pro zářivě čisté nádobí. Chrání pokožku před vysušováním . Účinný na nádobí včetně hrnců a pánví. Díky výtažkům z citrónové kůry účinně a biologicky odstraňuje špínu a mastnotu.
64 Kč
Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů.
59 Kč
Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů.
59 Kč
Základem přípravku je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena.
186 Kč
Základem gelu na nádobí je výtažek z mýdlových ořechů v biokvalitě získaný nejšetrnější metodou za studena.
123 Kč