Řadit podle: Ceny Názvu
Pro užívání v pylové sezóně.
43 Kč
Pro normální stav metabolismu lipidů (cholesterol).
43 Kč
Při zvýšené kyselině močové.
43 Kč
Vhodný pro normální činnost cévní soustavy.
43 Kč
Čaj pro diabetiky. Povzbuzuje endokrinní činnost slinivky břišní a zvyšuje citlivost buněk k inzulínu. Snižuje hladinu glukózy v krvi. Dlouhodobě snižuje potřebu injekčního inzulínu. Omezuje komplikace diabetu.
40 Kč
Čaj napomáhá k navození a prohloubení zdravého, kvalitního spánku, urychluje usínání. Pije se asi hodinu před usnutím. Čaj není návykový!
40 Kč
Zvyšuje produkci žaludečních kyselin a zlepšuje trávení, je vhodný při nechutenství a po těžších mastných jídlech.
40 Kč
Působí blahodárně na sliznice dýchacích cest. Vhodný při nachlazení, chrapotu a jako prevence při smogu.
40 Kč
Čaj je vhodný při neurózách a předrážděnosti, pro zklidnění.
40 Kč
Vhodný pro normální funkci střevního traktu.
40 Kč
Bylinná směs s komplexním účinkem při nachlazení, opakovaných rýmách a podrážděném nosohltanu. Čaj je vhodný k pitným kúrám v době výskytu chřipek, pro obranyschopnost organismu.
40 Kč
Snižuje krevní tlak, zlepšuje odolnost tepenných stěn. Omezuje riziko infarktu myokardu a cévní mozkové příhody u hypertoniků.
40 Kč
Čaj je složen z bylin podporujících přirozenou obranyschopnost organismu. Užívá se preventivně v období nachlazení a při stavech provázených sníženou imunitou. Vhodný i při rekonvalescenci.
40 Kč
Pročistí a zregeneruje játra, působí příznivě na jejich činnost a zlepšuje vylučování žluče. Zvyšuje jaterní metabolismus a příznivě působí na jaterní tkáň. Též po delším užívání léků.
40 Kč
Pro ženy v přechodu jako doplněk výživy. Působí příznivě při návalech, pije se i při prvních známkách klimakteria.
40 Kč
Pro dobrý stav kloubů, při špatné pohyblivosti a bolestech. Čaj působí protizánětlivě, napomáhá vyplavování nežádoucích látek z těla.
40 Kč
Pro kojící matky. Čaj podporuje tvorbu mateřského mléka. Pije se až 3 x denně po celé období kojení.
40 Kč
Doplněk diety při snížené funkci ledvin, ledvinovém selhání, ledvinové kolice. Zlepšuje filtrační schopnosti ledvin, léčí poškozenou tkáň. Snižuje hladinu kreatininu v krvi.
40 Kč
Působí příznivě na lymfatické cesty, při nespecifických otocích.
40 Kč
Zlepšuje látkovou výměnu, upravuje metabolické procesy v organismu, podporuje tvorbu žluči, činnost jater, ledvin a slinivky. Zlepšuje schopnost organismu vylučovat škodlivé látky.
40 Kč
Vhodný při opakovaných bolestech hlavy. Zlepšuje prokrvení mozku a harmonizuje jeho metabolismus. Pije se při potížích i pravidelně v období klidu.
40 Kč
Směs bylin na pročištění organismu.
40 Kč
Při problémové pleti, pro krásnou a zdravou pleť. Zlepšuje metabolismus kůže, tlumí vyrážky, tvorbu lupů a akné.
40 Kč
Pro dobrý stav plic, vhodný jako doplněk léčby při nemocech plic. Působí hojivě na plicní výstelku, tlumí kašel. Upravuje tvorbu plicního sekretu, zlepšuje metabolismus plic, urychluje hojení, zvyšuje vzdušnost.
40 Kč
Čaj pro klidné bříško a přísun důležitých látek v době těhotenství. Je možné užívat po celou dobu těhotenství. V případě ranní nevolnosti doporučujeme Kandovaný zázvor GREŠÍK. Uterotonizující účinky obsažených bylin nejsou známé.
40 Kč
Vhodný pro muže jako prevence a léčba onemocnění prostaty. Zlepšuje metabolismus prostaty, zvyšuje množství sekretu a chrání před infekcí. Zabraňuje zbytnění prostaty.
40 Kč
Při nadměrném pocení, zejména pocení nervového původu. Uklidňuje, tlumí činnost potních žláz působením na vegetativní nervy, stahuje periferní cévy. Pije se dlouhodobě či v období zvýšené zátěže organismu.
40 Kč
Vhodný při průduškovém kašli a při zánětu dýchacích cest. Zvyšuje produkci průduškového sekretu a usnadňuje odkašlávání. Působí dezinfekčně a hojivě na sliznice dýchacích cest. Doporučujeme sladit medem.
40 Kč
Vhodný jako doplněk diety při obtížích revmatického charakteru. Čaj působí protizánětlivě, tlumí bolesti kloubů a svalů, zlepšuje metabolismus kloubů.
40 Kč
Pro dobrou funkci slinivky, podporuje vylučování trávicích enzymů slinivky břišní, zlepšuje zažívání. Pije se nejlépe po jídle.
40 Kč
Při zánětech močového měchýře a různých potížích močových cest. Působí močopudně, dezinfikuje a chrání sliznice močových cest.
40 Kč
Pro dobrý stav kostí, kloubů, vlasů a nehtů.
40 Kč
Při nadýmání, vhodný i pro předcházení potížím.
40 Kč
K očistným kúrám, zejména po užívání antibiotik i jiných léků.
112 Kč
K očistným kúrám, zejména po užívání antibiotik i jiných léků.
43 Kč
Pro štíhlejší linii bez drastických diet. Byliny obsažené v čaji snižují chuť k jídlu a urychlují metabolismus.
40 Kč