Řadit podle: Ceny Názvu
Pro normální stav metabolismu lipidů (cholesterol).
36 Kč
Vhodný pro normální činnost cévní soustavy.
36 Kč
Vhodný k dlouhodobému užívání pro regulaci hladiny cukru v krvi.
36 Kč
Vhodný k dlouhodobému užívání pro regulaci hladiny cukru v krvi.
36 Kč
Působí na normální činnost trávicí soustavy.
36 Kč
Působí blahodárně na normální činnost dýchacích cest. Obsažené byliny se užívají při nachlazení, chrapotu a jako prevence při smogu.
36 Kč
Čaj je vhodný při neurózách a předrážděnosti.
36 Kč
Bylinná směs s komplexním účinkem při nachlazení, opakovaných rýmách a podrážděném nosohltanu. Čaj je vhodný k pitným kúrám v době výskytu chřipek, pro obranyschopnost organismu.
32,50 Kč
Snižuje krevní tlak, zlepšuje odolnost tepenných stěn. Omezuje riziko infarktu myokardu a cévní mozkové příhody u hypertoniků.
32,50 Kč
Čaj je složen z bylin podporujících přirozenou obranyschopnost organismu. Užívá se preventivně v období nachlazení a při stavech provázených sníženou imunitou. Vhodný i při rekonvalescenci.
32,50 Kč
Pročistí a zregeneruje játra, působí příznivě na jejich činnost a zlepšuje vylučování žluče. Zvyšuje jaterní metabolismus a příznivě působí na jaterní tkáň. Též po delším užívání léků.
36 Kč
Pro ženy v přechodu jako doplněk výživy. Působí příznivě při návalech, pije se i při prvních známkách klimakteria.
32,50 Kč
Pro dobrý stav kloubů, při špatné pohyblivosti a bolestech. Čaj působí protizánětlivě, napomáhá vyplavování nežádoucích látek z těla.
32,50 Kč
Pro kojící matky. Čaj podporuje tvorbu mateřského mléka. Pije se až 3 x denně po celé období kojení.
32,50 Kč
Doplněk diety při snížené funkci ledvin, ledvinovém selhání, ledvinové kolice. Zlepšuje filtrační schopnosti ledvin, léčí poškozenou tkáň. Snižuje hladinu kreatininu v krvi.
32,50 Kč
Působí příznivě na lymfatické cesty, při nespecifických otocích.
32,50 Kč
Zlepšuje látkovou výměnu, upravuje metabolické procesy v organismu, podporuje tvorbu žluči, činnost jater, ledvin a slinivky. Zlepšuje schopnost organismu vylučovat škodlivé látky.
32,50 Kč
Vhodný při opakovaných bolestech hlavy. Zlepšuje prokrvení mozku a harmonizuje jeho metabolismus. Pije se při potížích i pravidelně v období klidu.
32,50 Kč
Při problémové pleti, pro krásnou a zdravou pleť. Zlepšuje metabolismus kůže, tlumí vyrážky, tvorbu lupů a akné.
32,50 Kč
Vhodný pro muže jako prevence a léčba onemocnění prostaty. Zlepšuje metabolismus prostaty, zvyšuje množství sekretu a chrání před infekcí. Zabraňuje zbytnění prostaty.
32,50 Kč
Vhodný při průduškovém kašli a při zánětu dýchacích cest. Zvyšuje produkci průduškového sekretu a usnadňuje odkašlávání. Působí dezinfekčně a hojivě na sliznice dýchacích cest. Doporučujeme sladit medem.
32,50 Kč
Pro dobrou funkci slinivky, podporuje vylučování trávicích enzymů slinivky břišní, zlepšuje zažívání. Pije se nejlépe po jídle.
32,50 Kč
Při zánětech močového měchýře a různých potížích močových cest. Působí močopudně, dezinfikuje a chrání sliznice močových cest.
32,50 Kč
Při nadýmání, vhodný i pro předcházení potížím.
32,50 Kč
K očistným kúrám, zejména po užívání antibiotik i jiných léků.
36 Kč
Pro štíhlejší linii bez drastických diet. Byliny obsažené v čaji snižují chuť k jídlu a urychlují metabolismus.
32,50 Kč
Pro uklidnění podrážděného žaludku, při pálení žáhy. Tlumí tvorbu žaludeční kyseliny, chrání sliznici žaludku.
32,50 Kč
Pro úpravu menstruačního cyklu, při nepříjemných pocitech při menstruaci. Pro nebolestivou menstruaci a hormonální stabilitu, zlepšuje pleť.
32,50 Kč
Při onemocněních žlučníku, žlučovém písku a kamenech. Prospívá při poruchách tvorby žluče, zlepšuje funkci žlučníku. Zvyšuje produkci žluči, ředí ji, uvolňuje křečovité zúžení (spazmy) žlučových cest při bolestech, má zklidňující účinek.
32,50 Kč