Řadit podle: Ceny Názvu
Pudinkový dezert Provamel vanilkový se hodí jak k přímé spotřebě, tak jako ingredience do sladkých jídel.
50 Kč
Složení: kokosový extrakt 85%, pitná voda.
34,50 Kč
Kokosové mléko značky RAPUNZEL se vyznačuje vysokým obsahem kokosových ořechů a výraznou kokosovou chutí a vůní a krémovou konzistencí.
85,50 Kč
Kokosový krém značky RAPUNZEL vyniká výraznou kokosovou chutí a vůní a krémovou konzistencí.
49,50 Kč
Kokosový nápoj se vyznačuje jemnou a lahodnou chutí
63,50 Kč
Kokosové mléko je vyrobeno z dužiny kokosového ořechu. Má vysoký podíl tuku, příjemnou kokosovou chuť a vůni.
43 Kč
Kukuřičný nápoj je vhodný k pití, ale také jako pomocník v kuchyni místo klasického mléka.
57 Kč
Kulinářská specialita z mandlí je alternativou kravské a sójové smetany.
39,50 Kč
Pohankový nápoj Zajíc je vhodný pro přípravu nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, a je výbornou pochoutkou do kávy a čaje.
61,50 Kč
Nápoj sójový jahodový Provamel vás jistě příjemně překvapí jemnou a lahodnou chutí a je v biokvalitě. Sója, která tvoří základ tohoto produktu, je nutričně hodnotná, široce využitelná potravina.
21,50 Kč
Sójový nápoj natural v biokvalitě tvoří základ všech sójových nápojů Provamel. Na rozdíl od ostatních sójových nápojů není ochucen, a proto se hodí spíše k dalšímu zpracování než k přímé konzumaci.
45 Kč
Sójový nápoj natural v biokvalitě tvoří základ všech sójových nápojů Provamel. Na rozdíl od ostatních sójových nápojů není ochucen, a proto se hodí spíše k dalšímu zpracování než k přímé konzumaci.
27,50 Kč
Pro nutriční potřeby lidí se zvýšenou potřebou vápníku, zvláště dětí, nabízí Provamel sójový nápoj s kalciem v biokvalitě. Nápoj obsahuje přírodní zdroj vápníku pocházející z mořských řas.
52,50 Kč
Nápoj sójový vanilkový Provamel vás jistě příjemně překvapí jemnou a lahodnou chutí a je v biokvalitě. Sója, která tvoří základ tohoto produktu, je nutričně hodnotná, široce využitelná potravina.
21,50 Kč
Nápoj sójový čokoládový Provamel vás jistě příjemně překvapí jemnou a lahodnou chutí a je v biokvalitě. Sója, která tvoří základ tohoto produktu, je nutričně hodnotná, široce využitelná potravina.
21,50 Kč
100% rostlinný nápoj ze sladkých mandlí, bez obsahu cukru, sóji nebo laktózy.
84,50 Kč
Ovesný nápoj PLUS je obohacen o rozpustnou vlákninu ve formě inulínu a o fruktózu.
60,50 Kč
Tento ovesný nápoj (neboli tzv. ovesné mléko) je vyroben z celého bio ovsa a neobsahuje aromata ani žádný přidaný cukr ani jiné sladidlo.
43 Kč
Tento rýžový nápoj (běžně označovaný jako rýžové mléko) je vyroben z bio rýže a neobsahuje žádný přidaný cukr ani jiné sladidlo.
43,50 Kč
Rýžový nápoj značky TOPNATUR obsahuje speciálně upravenou rýžovou mouku.
58,50 Kč
Použití: do omáček, na těstoviny a torteliny. Přidává se těsně před ukončením, nemusí se vařit.
23,50 Kč
Rostlinná alternativa klasické smetany. Neobsahuje žádné živočišné složky, sóju ani lepek. Výborně zjemní polévky, rizota, zeleninové pokrmy, sladká jídla. Hodí se všude tam, kde byste použili klasickou smetanu.
35,50 Kč
Speciálně vyvinutá smetana na rostlinné bázi, určená zejména do kávy. Zdravý rostlinný výrobek s chutí pravé smetany.
21 Kč
Bio sójová náhražka smetany Provamel obsahuje 18 % tuku a je rostlinnou alternativou mléčné smetany.
36 Kč
Zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka s příjemnou smetanovou příchutí dodávající nápoji vynikající chuťové vlastnosti téměř nerozpoznatelné od mléka kravského.
62,50 Kč
Sušený syrovátkový nápoj.
47 Kč
Instantní syrovátkový nápoj.
43,50 Kč
Tento sójový nápoj neobsahuje žádné přidané sladidlo či zahušťovadlo, není dosolené ani ovoněné. Výsledkem je skutečně autentická chuť sójového mléka.
39 Kč
Sójový nápoj bez obsahu lepku a laktózy. Rostlinná alternativa mléka.
58,50 Kč
Sójový nápoj bez obsahu lepku a laktózy. Rostlinná alternativa mléka.
58,50 Kč
Přírodní sójový nápoj (neboli sójové mléko), vyrobený z celých sójových bobů, je lehce oslazený přírodním třtinovým cukrem a ovoněný výtažkem z vanilky.
39 Kč
Tento špaldový nápoj (neboli tzv. špaldové mléko) je vyroben z celé bio pšenice špaldy a neobsahuje aromata, žádný přidaný cukr ani jiné sladidlo.
46,50 Kč