Řadit podle: Ceny Názvu
**Složení:** brusinková šťáva s dužinou 90 %, fruktóza 10 %.
129 Kč
Brusnice borůvka (Vaccinium Myrtillus L.) - borůvky chrání před volnými radikály, čistí krev, dodávají životní energii a omlazují.
85 Kč
Působí desinfekčně při zánětu ledvin a jiných nemocech močového měchýře a močových cest.
91,50 Kč
Třapatka nachová (Echinacea purpurea Moench) - přírodní antibiotikum Indiánů. Zvyšuje přirozené obrané síly organismu, působí proti chřipkovým a herpetickým virům, působí antibakteriálně. Ničí choroboplodné zárodky, ničí viry, rozšiřuje periferní cévy.
67 Kč
Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba L.) - rozšiřuje cévy, preventivně se užívá proti náhlým příhodám mozkovým, proti infarktu myokardu i proti poškození buněk vznikající při degenerativních nemocích spojených se stářím.
67 Kč
Goji - kustovnice čínská (Lycium chinensis) - to je čínské tajemství dlouhověkosti. Godži podporujíce dlouhověkost, vitalitu a sexuální potenci.
91,50 Kč
Grepové semínko je vynikajícím zdrojem vitamínu C, kyseliny listové, železa, draslíku a vápníku. Má silné antivirové, antimikrobiální a protiplísňové účinky, kterých se v přírodní medicíně používá jako přírodní antibiotika.
75 Kč
Směs bylin na podporu imunity
86 Kč
Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata L.) Uvolňuje hleny a upravuje stolici. Užívá se jako hojivý prostředek.
67 Kč
Kopřiva dvoudomá (Urtica major L.) - působí proti chudokrevnosti, jako antirevmatikum, protizánětlivě a urychluje hojení ran.
67 Kč
Levandule lékařská (Lavandula angustifolia Mill.) Působí jako sedativum a spasmolitikum. Pije se pro zklidnění nervů, při bušení srdce, předrážděnosti, migréně, závratích a nespavosti. Tlumí kolikové bolesti, podporuje trávení a zvyšuje tvorbu žluče.
76,50 Kč
Meduňka lékařská (Melissa officinalis L.) Celkově uklidňuje, zvlášť trávící trakt, zvyšuje sekreci žluči, pomáhá při nespavosti. V malých dávkách uklidňuje trávicí trakt, zvyšuje sekreci žluči, zabraňuje tvorbě plynů, zpomaluje tep a snižuje krevní tlak.
67 Kč
Je zdrojem množství vitaminů A, C, E, beta-karotenu, antioxidantů, minerálních látek, aminokyselin a mastných kyselin. Rakytníkový olej má silné regenerační účinky.
85 Kč
Pomáhá při nemocích dýchacích cest, při chronickém bronchiálním zánětu, kataru průdušek, astmatu, kašli, zahlenění. Rovněž pomáhá při poruchách trávícího traktu a nadýmání.
67 Kč
Zázvor lékařský, Skořicovník čínský Lahodný hřejivý nápoj působí při nevolnosti, zvracení, kinetóze, při průjmových onemocněních, revmatismu, nachlazení, dráždivému kašli s velkým množstvím hlenu, střevní infekci, vysoké hladině cholesterolu v krvi.
67 Kč
Zázvor lékařský (Zingiber officinale Roxb.) Působí proti nevolnosti, zvracení, kinetóze, nachlazení, dráždivému kašli s velkým množstvím hlenu, střevní infekci. Mírně stimuluje srdeční činnost, mírně snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu.
67 Kč
Černý bez (Sambucus nigra) Používá se jako potopudný, protineuralgický, močopudný a projímavý prostředek. Užívá při onemocnění z nachlazení, horních cest dýchacích, dobře rozpouští hleny.
76,50 Kč
**Složení:** Goji šťáva s dužinou 90 %, fruktóza 10 %.
129 Kč
Je vhodný ke stolními použití i k vaření. Hodí se k dochucení již hotových pokrmů: na palačinky, lívance, na bílý jogurt, do musli a na zmrzinové a ovocné poháry.
129 Kč
Získáván z okvětí kokosu.
262 Kč
POUŽITÍ: Zředěním vodou v poměru 1:7 získáme jablečný mošt. Neředěné přidáváme do čajů, těsta, krémů apod. SLOŽENÍ: přírodní jablečná šťáva
78 Kč
Koncentrovaná přírodní jablečná šťáva je vyrobená odpařením vody, neobsahuje přidaný cukr, barviva, konzervanty či aromata.
117 Kč
Tento výrobek neobsahuje žádný přidaný cukr ani jiné Přírodní šťáva z červené řepy a jablka, zahuštěná odpařením vody.
117 Kč
Koncentrovaná přírodní jablečnohrušková šťáva je vyrobená odpařením vody, neobsahuje přidaný cukr, barviva, konzervanty či aromata.
117 Kč
Koncentrovaná přírodní jablečnovišňová šťáva je vyrobená odpařením vody, neobsahuje přidaný cukr, barviva, konzervanty či aromata. Připravíte z ní vynikající osvěžující studený nebo aromatický teplý nápoj.
117 Kč
**Složení:** borůvková šťáva s dužinou 90 %, fruktóza 10 %.
129 Kč
Poctivý hustý sirup z ručně sbíraných čerstvých květů bezu černého. Květy jsou z vlastních BIO odrůdových keřů.
110 Kč
Vynikající hustý sirup vyrobený z grapefruitové šťávy a grapefruitové dužniny.
110 Kč
Vynikající, na českém trhu unikátní hustý sirup, vyrobený z malinové šťávy a malinové dužniny.
127 Kč
Vynikající hustý sirup z čerstvých lístků máty kadeřavé, pěstované v kvalitě BIO.
110 Kč
Výborný hustý sirup vyrobený z višňové šťávy a višňové dužniny.
110 Kč
Vynikající hustý sirup vyrobený z čerstvě vylisované šťávy z kořene zázvoru v BIO kvalitě.
110 Kč